Зажирко Юрій Дмитрович

Біографія

Політична діяльність

Декларація за  2016  рік

Декларація за 2017 рік

 

Як повідомляє інформаційний сайт “Громада Вінниччини”,Голова регламентної комісії міськради – депутат від “ВЄС” Юрій Зажирко у коментарі телефоном Громадському рухові ЧЕСНО повідомив, що не бачить проблеми у дисципліні депутатів. На питання, чому в самого голови регламентної комісії рівно 50% пропусків засідань його комісії, голова Зажирко у цьому проблем не бачить:

“І шо? Тут мова йде про відсутність з поважних причин чи неповажних? Тобто якщо люди є відсутні, то є різні причини, правильно?.. У мене є заступник голови комісії… Я вам ще раз пояснюю, що депутат міської ради працює на громадських засадах… ми ж не роботи, я думаю, ви теж не 100% ходите на роботу, чи чим ви там займаєтеся”. Свої пропуски голова обґрунтовує неконкретно, загальними фразами й неоригінально, здебільшого, як і його колеги депутати з числа прогульників: “Це пов’язано з тим, що депутат місцевої ради працює на громадських засадах, тому, відповідно, не завжди є можливість брати участь: є хвороби, є відпустки і так далі”.

У свою чергу голова регламентної комісії вирішив пильнувати не дисципліну своїх колег-депутатів, а те, як ходять на роботу журналісти, і пообіцяв направити запит: “Перевіримо, зробимо запит, чи завжди ви ходите на роботу, кожен день”.

 

Напишіть відгук