Кухаренко Іван Володимирович

 

Біографія

Політична діяльність

Декларація за  2016  рік

Декларація за 2017 рік

 

Як повідомляє інформаційний сайт “Громада Вінниччини”,  депутат Кухаренко  вказав у декларації більш як 6, 5 мільйона на посаді директора підприємств “Біо верде” , “Біоагро”, “Біокрай” та “Краєвид-Інвест”. Їх відносять до групи  “Агропросперіс” — одним з найбільших виробників зернових і експортерів в Україні, що фінансує і поставляє на експорт понад 2 млн. тонн зерна щорічно. Детальніше>

One thought on “Кухаренко Іван Володимирович

  1. Шановні добродії, я не памятаю, щоб хтось звертався до мене з питанням про ціни на “як би придбану нерухомість”, або пропомилки в декларації. Ви розповсюдили недостовірну інформацію, в якій не має ні одного слова правди, в тексті я приводжу нижче: “Станом на сьогодні в державному реєстрі нерухомості немає ні квартир, ні офісів. Цікаво інше: у 2016 році депутат зміг купити комерційну нерухомість у Києві за 1700 грн. за кв.м., хоча у 2014 році він купував комерційну нерухомість за 9 000 грн., тобто вп’ятеро дорожче. Сам Іван Кухаренко не пам’ятає за якими цінами він купував нерухомість у Києві: “Я щас не помню. Я не можу вам відповісти на це питання. Я тут роботою займаюсь…і це ще депутатська діяльність…Якщо там є помилка якась я її цього року виправлю”.”
    Вимагаю спростувати розповсюджену недостовірну інформацію щодо мене.
    Відповідно до ст. 297, 299 ЦК України кожен має право на повагу до його гідності, честі та недоторканність своєї ділової репутації. Фізична особа має право звернутися до суду з позовом про захист її гідності, честі та ділової репутації.
    Таким чином, позов про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування і заборону розповсюдження недостовірної інформації вправі пред’явити фізична особа відносно якої поширена недостовірна інформації, що порушує її особисті немайнові права, а також інші заінтересовані особи (члени її сім’ї, родичі), якщо така інформація прямо чи опосередковано порушує їхні особисті немайнові права.
    Сподіваюсь на вашу гідність і самоповагу, котра спонукає перевіряти інформацію, перш ніж її друкувати.

Напишіть відгук