Новини

Комунальники зухвало віджимають квадратні метри у вінничан. Поліція набрала в рот води

Всі Новини
Не пройшло і місяця від дня нашої публікації про колясочну на проспекті Космонавтів, 60, яку ЖЕК зробив квартирою, як приміщення вже вкотре переоформили. Схоже, директор цього КП Андрій Аверчук, відомий своїми подвигами на ниві поліційного качківництва та перепродажу нерухомості, вирішив піти ва-банк. Замість того, щоб залагодити скандал, ЖЕК, точніше, «Господар» продовжив вчиняти незаконні дії. 
А що ж поліція? А вона нічого не бачить і нікому не відповідає. Воно й не дивно – адже пан Аверчук і сам там працював, і чимало корисного робив для кишень вінницьких правоохоронців. Наприклад, провокував мера Качура на хабар. Або очолював місцевий осередок партії «Незалежність» екс-міліціонера Могильова. То такий-собі Аваков часів Януковича, достойний персонаж, як і його вінницький прихильник.

Ще минулого року адреси проспект Космонавтів, 60, квартира 4а й не існувало зовсім:.


Та наприкінці жовтня 2019 року така квартира раптово з'явилась:Щобільше, мешканці будинку одразу  поскаржились на незаконні дії томашпільського реєстратора Ольги Дмитрівни Штифурак. Здавалося б, де Томашпіль, а де проспект Космонавтів у Вінниці. Чому реєстратори з районів так вільно розпоряджаються нерухомістю у Вінниці? І навіть мерія не змовчала, перед виборами стала підтримувати вінничан. Міська рада ще у вересні направила до нацполіції повідомлення про «можливе вчинене кримінальне правопорушення». Щоправда, слідчих дій мешканці будинку по проспекту Космонавтів, 60 ще так і не бачили. 

Вибори пройшли, господарі Аверчука знов на коні, а отже - можна продовжувати творити все, що завгодно:


Цього разу вже на підставі “договору дарування” вінницький нотаріус Світлана Кметюк перереєструвала восьмиметрові “апартаменти” на нову власницю.

І тут ще одна перереєстрація - і довести нічого неможливо буде. Так і відіжме Аверчук у мешканців будинку “квартирку”.

Андрій Ружук, місцевий житель, розповідає:

Сама колясочна про яку мова – це допоміжне приміщення, яке належить співвласникам нашого будинку. Якщо подивитись на витяг з реєстру щодо першого оформлення права власності від 07.08.2020 на колясочну, то видно, що підстава для держ.реєстрації права власності на колясочну нашого будинку є договір найму житла, виданий МКП «ЖЕК№7» цьому уже власнику та довідка від МКП «УК «Господар Люкс», видана членами якоїсь комісії. 
Але ж, відповідно до діючого законодавства, жодна обслуговуюча чи управлінська компанія не має права не те що оформлювати право власності на майно співвласників, а навіть здавати в оренду такі приміщення без рішення загальних зборів співвласників. У нас не було такого рішення, не було загальних зборів з цього питання, зрозуміло, що і кошти не пішли на будинок.
Окрім того, в 2009 році наш будинок обслуговувався ПП «Майстер-КП», директор Костюк М.М. Тому ЖЕК №7 ніяк не мав би права видавати такі договори. 

На наші запити, скарги, комісійні обстеження, постійний виклик поліції,  Департамент житлового господарства іще в 19.12.2019 році надав відповідь, що рішення по цій колясочній повинні прийматись загальними зборами співвласників, так як це їх майно та вони вправі користуватись та розпоряджатись ним. 
Після того, як ми дізнались, що уже є власник колясочної, ми направляли знову запити, звернення, прохання і  29.09.2020 року, виконавчий комітет Вінницької міської ради надав нам відповідь та копію повідомлення, направлене ними до ГУНП у Вінницькій області щодо можливого вчинення кримінального правопорушення. 
Не варто і казати, що ГУНП до цього часу не відкрило справу, проте, напевно міськрада поквапила своє ж комунальне підприємство і колясочна 22.10.2020 року міняє власника уже по договору дарування. 
Ось так швиденька при повній бездіяльності поліції можна позабирати усі допоміжні приміщення у будинках, підвали, тех. поверхи, тощо