Новини

Справу гуртожитку на Арабея в міській раді “загубили” після відкриття кримінального провадження

TOP-3
У 2019 році мешканці гуртожитку по вулиці генерала Арабея, 3-а раптом дізнались, що їх будинок приватизувала громадська організація екс-регіонала Сергія Татусяка. І зробила це повторно, бо у 2017 році суд уже скасовував реєстрацію гуртожитку, яку Татусяк намалював через якісь міфічні борги приватної фірми.

Мешканці гуртожитку звернулись до правоохоронних органів із заявою про службову підробку, на підставі чого поліція відкрила кримінальне провадження. З того часу, терміни досудового розслідування уже кілька раз продовжували, хоча ніяких зрушень у справі немає. До прикладу, слідча  заявляє клопотання про  доступ до документів і на судові засідання не з’являється, тому судді відмовляють у задоволенні клопотань.

За інформацію наших джерел ще у 2018 році Тиврівська райдержадміністрація передала до Департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради реєстраційну справу, за якою “присвоїли” гуртожиток з людьми і ще майже 5 тисяч кв.м. державної власності.  Склали навіть акт прийняття-передання, але у Вінниці справа раптово “загубилась”. 

26 листопада спливає час досудового розслідування, хоча за два роки жодних зрушень у кримінальному провадженні немає. Виходить, що можна легко захопити тисячі квадратних метрів державного майна - і одразу поліція, прокуратура і міська рада перетворюються на імпотентів, коли справа стосується одіозного екс-регіонала…

Ще у червні минулого року Вінницька міська рада погрожувала подати до суду на Татусяка через “приватизацію” гуртожитку з 40 сім’ями, але їх усі обіцянки так і залишились на папері. 

Тим часом Татусяк уже готується забудувати дитячий табір “Колос”, що на Старому місті. Але це вже зовсім інша історія. Можемо передбачити, що і міська рада, і правоохоронні органи, як завжди стануть німими і сліпими, коли на території колишнього табору почнеться будівництво елітних котеджів...