Новини

Структура Авакова купить у Вінницької зброярні ФОРТ медичні маски, рукавички та термометри на 132,6 мільйони

Всі Новини COVID-19
Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України підписав угоду про закупівлю засобів захисту на 132, 69 мільйона гривень.

Захисні маски, рукавички, захисні костюми та дистанційні вимірювачі температури планують закупити у державного підприємства “Форт”, яке підпорядковується МВС.

Про це йдеться на майданчику публічних закупівель Прозорро. Згідно додатку № 1 до угоди планують закупити 1000 безконтактних електронних термометрів , 250 тисяч захисних одноразових костюмів, 954 тисячі захисних масок та 200 тисч медичних рукавичок.


На сайті державного підприємства Форт розповідається про його основний вид діяльності:

” Казенне науково-виробниче об’єднання «Форт» МВС України – сучасне підприємство ВПК України, що займається розробкою і виробництвом стрілецької зброї, боєприпасів і спецзасобів. На сьогоднішній день на його виробничих потужностях налагоджений ліцензійний випуск кількох видів стрілецької зброї, приймаються активні заходи, спрямовані на створення інфраструктури для розробки і виробництва боєприпасів в промислових масштабах. “

Варто нагадати, що СБУ підозрює колишнє керівництво одного з казенних науково-виробничих об’єднань у розтраті бюджетних коштів в особливо великих розмірах.

Посадовці імпортували із-за кордону верстати на 1,7 мільйона доларів, що фактично виявилися металобрухтом, повідомляють у пресцентрі СБУ.


Також державна структура, через яку планують здійснити закупівлю захисних засобів уже була фігурантом скандалу через закупівлю гібридних Mitsubishi Outlander PHEV для поліції. ЗМІ повідомляли, що середня ціна гібридних автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV, які поліції погодилася поставити фірма з орбіти лідерів “Народного фронту”, завищена на 10 млн доларів. Водночас у МВС запевняли, що ціна не є завищеною.

Пізніше стало відомо, що корпорація Mitsubishi Motors в Україні погодилася надати знижку на автомобілі Mitsubishi Outlander PHEV для української поліції в розмірі до 14% від початкової вартості проекту.

Ми зробили запит на підприємство, щоб дізнатись чи налагодили вони виробництво безконтактних вимірювачів температури?