Новини

Власник – з Кіпрського офшору, директор – з Росії: хто проводитиме аудит Вінницяоблводоканалу?

Всі Новини Вінницька міська Рада
11 березня Вінницька міська рада підписала угоду про проведення аудиту двох комунальних підприємств КП «Вінницяоблводоканал» та КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго». Угоду підписали з українським представництвом компанії «Deloitte» (ТОВ «Делойт і Туш») .

Міська рада двічі виходила на торги , які не відбувались через відсутність конкурентів. Тому після третього оголошення торгів підписали пряму угоду з фірмою “Делойт і Туш”. Згідно інформації на майданчику закупівель Прозорро аудит 2 комунальних підприємств обійдеться громаді міста у 2, 4 мільйони гривень.

Власником ТОВ “Делойт і Туш” згідно інформації аналітичної системи Youcontrol є фірма з Кіпру”ДЕЛОЙТ ЕНД ТУШ РІДЖИНАЛ КОНСАЛТИНГ СЕРВІСЕЗ, ЛТД”.


До речі,у 2017 році КМУ, який керував на той час Володимир Гройсман, своєю Постановою №1045 від 27 грудня 2017 року створив “офшорний список” у якому є і Республіка Кіпр.

Згідно інформації офіційного кіпрського реєстру підприємств директором фірми -власника ТОВ “Делойт і Туш” є Ian Gordon COLEBOURNE.


А ось згідно англійських офіційних реєстрів підприємств Ian Gordon COLEBOURNE є директором ще однієї з фірм з групи “Делойта”. І хоча він є громадянином Великобританії, місцем його проживання вказана Москва.


Чи варто віддавати усю документацію і усі данні стратегічного підприємства фірмі, яка має керівництво в Росії, питання здається залишиться риторичним…

Потрібно нагадати, що СБУ підозрює Кістіона у дерибані бюджету. До схем може бути причетний його син.

Активісти Автомайдану виявили, що Володимир Кістіон побудував 2 будинки на землях, які належали Вінницяоблводоканалу на Старому місті у Вінниці. Будинок, у якому проживає Кістіон старший, оформлений на одного з працівників Водоканалу.