Новини

Вінницька ботоферма:фейковий “Міша Катеринчук” У ФБ видає за свої особисті фото російського програміста

Всі Новини Вінницька міська Рада
За півроку до місцевих виборв активізувались ботоферми, які намагаються заробляти на фейкових новинах . Автомайдан зацікавився вінницькими ботофермами і буде регулярно інформувати вінничан про фейкові акаунти, які заробляють на “чорнусі” – поливанню брудом можливих конкурентів на виборах.

Чи не найбільше від ботів дістається вінницькій опозиційній депутатці Ганні Давиденко. Боти постійно атакують її сторінку і пишуть фейкові новини.
Наприклад, кілька днів у вінницьких пабліках з”явились дописи проти депутатки Давиденко від такого собі “Міші Катеренчука”, який ніби то проживає у Вінниці.


Як виявилось Міша ніякий не Міша з Вінниці. А фото фейкового акаунта “позичив” у програміста Констянтина Голубева,який народися в Росії а зараз працює в Цюріху.


Порівняйте, ось так виглядає профіль фейкового Міши.


Автомайдан написув у ФБ Голубеву, який підтвердив, що фото “фейкового Міші” взято з його акаунта в Контакті і що він уже поскаржився аміністрації ФБ.


Вінницький автомайдан щиро бажає вам берегтись і дотримуватись інформаційної гігієни а ми і надалі слідкуватимемо, щоб ви не отримували фейкових новин від ботів.