Новини

Вчителька музики забудує зелену зону біля Масложиру

Всі Новини

Частину зеленої зони біля олієжиркомбінату уже огородили парканом. Там планують чергову багатоповерхівку. Землю передали фірмі “Основа-Естейт”. Власницею фірми є Анна Дещенко, бухгалтерка та вчителька музики за освітою, яка ще кілька років тому погоджувалась на роботу менеджера за скромні 7 тисяч гривень.

На сесії міськради, наприкінці серпня 2021 року, змінили цільове призначення землі, щоб можна було законно побудувати тут багатоквартирний житловий будинок.


 З 50 присутніх депутатів та депутаток “ЗА” це питання проголосувало 49.ТОВ “Основа-Естейт” орендує цю ділянку з 2019 року. 28 серпня 2021 року, одразу після погодження депутатами міськради зміни призначення землі, кінцевою бенефіціарною власницею підприємства стала Анна Лещенко. Схоже, вона й планує будувати біля скверу багатоповерхівку. План зонування передбачає подібну забудову


Анна Лещенко минулого року балотувалась у Вінницьку міську раду від “Слуг народу”, але не пройшла.


Її пов’язують з забудовником Павлом Задорожнюком. Ще у 2015 році підприємиця шукала роботу менеджера і була готова працювати за 7 тисяч гривень на місяць. ЇЇ оголошення розміщено на сторінці WORK.UAЗ досвіду роботи вона вказала тренінги та Вінницький педагогічний університет ім.М.Коцюбинського. Вона там стала вчителем музики. А потім ще й освоїла професію бухгалтера.


До 2007 року торгувала пивом, а потім консультувала клієнтів у ОТП-банку.Вже в 2021 році Анні Лещенко посміхнулась доля і вона стала директоркою та власницею ТОВ “Основа-екстейт”. Хоча ще рік тому, у 2020 році, коли подавала дані до виборчої комісії, вказувала, що є безробітною.


Одразу після того, як ТОВ “Основа-Естейт” передали землю, фірма “змінила адресу”. З ТОВки з пропискою у Літинському районі, вона стала вінницькою - тепер адреса фірми “Юності, будинок 7, квартира 75”.


Крім “Основа-Естейт” Анна Лещенко є співзасновницею ОК “ЖБК Волошковий”. Мабуть, саме так називатиметься майбутня багатоповерхівка, яку втулять замість скверу біля Олієжиркомбінату. Що цікаво, юридичною адресою ЖБК є Артинова, 5, кв.4. Це відомий “Брусиловський будинок”.


Співзасновником ОК “ЖБК Волошковий” є Максим Ніколюк, якого можна надибати серед засновників таких одіозних ЖБК як “Перлина на Поділлі”, “Перлина на Поділлі-2”, “Перлина Поділля-1” та “Авалон-5”. Тому зв’язок пані Лещенко із “стратегічними” забудовниками Вінниці, як бачимо, зовсім-таки невипадковий.