Новини

Після приїзду Президента Ігоря Ткачука таки звільнили з Одеського порту

Всі Новини
Відповідний наказ про звільнення начальника Одеської філії держпідприємства “Адміністрація морських портів України” Ігоря Ткачука підписав міністр інфораструктури Владислав Криклій. Про це повідомляє Економічна правда.

Кілька місяців тому в Одесі президент Володимир Зеленський провів нараду з питань розвитку морських портів України. Під час наради він розкритикував роботу одеського морського порту , яким керував депутат Вінницької міської ради від партії БПП Ігор Ткачук.
Зокрема, презедент наголосив на зменшенні прибутків порту, зменшенні вантажообороту та втрати від контрабанди товарів. Про це йдеться у повідомленні на сайті Адміністрації президента.

Заступник керівника офісу президента Олексій Гончарук додав, що дохідність і чистий прибуток порту впав у 16 разів:

Ми бачимо, що ефективність зменшується, а витрати зростають. У нас є величезна кількість сигналів, що в морському порту діяльність здійснюється далеко не завжди в інтересах держави. Нас дуже цікавить практика, коли державні буксири здаються (в оренду. – Ред.) за півціни приватним компаніям погодинно. Нас дуже цікавить, що єдиний в’їзд на державний порт контролює приватна компанія.

Також він уточнив, що Одеський порт за останні три роки втратив 15% вантажопотоку.
Потрібно нагадати, що генеральна прократура  підозрює Одеський порт у виведенні мільйонів бюджетних коштів.

А у Вінниці родина депутата Ігоря Ткачука та депутатки Людмили Станіславенко роздерибанила заплаву річки Вишня, оформивши на пов’язаних з ними осіб земельні ділянки навколо озера. А у березні цього року земельні ділянки заплави були оформлені на дітей депутатів Ткачуків.