Новини

Координаційна рада Ветеранів АТО і волонтерів звернулась до мерії з проханням змінити оператора центру допомоги учасникам АТО

Вінницька міська Рада Всі Новини
Координаційна рада ветеранів АТО і волонтерів, яка створена як дорадчий орган при міському голові м. Вінниці, звернулась до мера Сергія Моргунова з проханням змінити оператора Центру допомоги учасникам АТО, членам їх сімей та сім’ям загиблих.

Відповідне звернення ухвалено більшостю голосів на засмсіданні Координаційної ради, яке відбулось 12 листопада цього року. Від підтримки рішення утрималась тільки представниця ГО “Мольфар”. Саме ця організація уже 3 роки поспіль адмініструє роботу міського центру допомоги, отримуючи з бюджету понад 600 тисяч гривень щорічно на забезпечення роботи центру.

Координаційна рада розробила проект положення, згідно якого пропонується створити Конкурсну комісію і оголосити прозорий конкурс на Оператора, який координуватиме роботу центру та забезпечуватиме ефективну його роботу , надаючи юридичні , психологічні консультації, допомогу в оформленні документів та проводитиме інформаційну та координаційну роботу серез учасників АТО.

Потрібно нагадати, що Координаційна рада провела опитування серед учасників АТО, в якому прийняло участь більше 500 опитуваних. Більшість з опитуваних ніколи не звертались в центр за допомогою хоча відзначають, що такий заклад дуже потрібен місту.