Новини

Міська рада продала приміщення на Коріатовичів за ціною гаража без аукціону

Всі Новини
Не встиг ще «прогриміти» скандал з продажем підвалів приватним особам, як вже одного підвального приміщення у громади  немає. Рішенням виконкому від 20 серпня 2020 року № 1681 погоджена приватизація об’єкта комунальної власності – підвального приміщення площею 45,4 квадратних метри у житловому будинку на Князів Коріатовичів, 166. Єдиним учасником аукціону  є ФОП Бучок Яна Анатоліївна. Фактично аукціон не відбувався але приміщення все таки продали

У протоколі про результати електронного аукціону вказано, що аукціон не відбувся


Юрист проекту «Свої люди» Bihus.info Віталій Гусак пояснює, що існує легальна схема, яка дозволяє обійти процедуру проведення аукціону:
“У даному аукціоні не було покрокового зниження стартової ціни і виставлявся об’єкт малої приватизації. Учасник запропонував суму більшу за стартову, тому мав повне право придбати нерухомість.”

Тобто, навіть якщо конкурентів і торгів не було, покупець може запропонувати ціну вищу, ніж було оголошено міською радою і викупити приміщення.  У даному випадку приміщення у 45, 4 квадратним метри купили всього за 122 000 грн,що приблизно дорівнює вартості гаража у ВІнниці.

 На ринку нерухомості подібне приміщення коштує більш, ніж мільйон гривень.