Новини

Чому телеканал, пов’язаний з “регіоналом” Продивусом та “Слугою народа” Драбовським, розповідає про маракую на будівництві з кримінальним шлейфом?

Всі Новини
На житло у багатоповерхівці ЖК “Комфорт” більшість інвесторів чекають ще з 2016 року, але будинок досі не зданий. Багатоповерхівку зводить ТОВ “Градо строй”, власником якої є Гліб Юшков. Фірма має кримінальні провадження та борг перед бюджетом за несплату податку у 2,5 мільйона гривень. 
Будівництво почала інша фірма, “Агропромселбуд”, яка належала батькові Юшкова і яка не сплатила десятки мільйонів банківських кредитів і  збанкротувала.  Про це ми писали в журналістському розслідуванні на нашому сайті. Тепер інвестори побоюються, щоб так не сталось з фірмою “Градо строй”, тому почали бити на сполох і звертатись до енергетиків, ”Водоканалу” та Вінницької міської ради з проханням допомогти їм розібратись, чи є у будівельника усі передбачені законодавством документи та чи відповідає будівництво протипожежним та будівельним нормам?
І доки покупці нерухомості намагаються відшукати правду, на телеканалі “Вінниччина”, виходить телесюжет про те, яке чудове будівництво “для людей”  є у Вінниці і як у теплицях посеред двору, де міг би бути дитячий майданчик, брат власника “Градо строя” буде вирощувати ананаси та маракую.


Також в сюжеті йдеться про те, що Володимир Продивус не причетний до будівництва, а навпаки, його фонд допомагав АТОвцям у новобудові ЖК “Комфорт” придбати житло, компенсуючи частину витрат. Але телеканал “Вінниччина”, який пов'язують саме із Продивусом, м’яко кажучи, лукавить, бо ще рік тому його люди мали прямий стосунок до довгобуду на Стрілецькій, 1.
Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol до кінця березня та лютого минулого року у фірми “Градо строй” було ще двоє співвласників. Це Веретинський Олег Миколайович та Гетьман Олександр Якович.


Олег Веретинський є співвласником вищевказаного телеканалу “Вінниччина”, який, власне, і показував майже рекламний сюжет про забудовника.


Більш того, Олег Веретинський та Олександр Гетьман напряму пов’язані, як з Володимиром Продивусом, так і з партією “Слуга народу”. Гетьман Олександр Якович та Веретинський Олег Миколайович є помічниками на громадських засадах народного депутата від 12 округу Анатолія Драбовського, який є членом фракції  “Слуга народу”.

До того ж Олександр Гетьман  був головою правління ПАТ “Автобусний автопарк”, членами спостережної ради якого були Володимир Продивус та власник телеканалу “Вінниччина” Веретинський.


Володимир Продивус був народним депутатам України VII скликання від Партії регіонів. Саме його пов'язували з видобутком бурштину на Рівненщині.
Тож, тепер цілком логічно виглядає, чому телеканал “Вінниччина” так “нещадно піарить” забудовника на Стрілецькій, 1 і до чого до забудови оточення Володимира Продивуса...