Новини

Суд зобов’язав поліцію розслідувати, хто розганяв фейки про COVID-19 у Вінницької депутатки

Всі Новини COVID-19
Сьогодні, 27 квітня, Вінницький міський суд зобов’язав поліцію внести данні в Єдиний реєстр досудового розслідування заяву і почати досудове розслідування щодо публікації фейкової інформації , що нібито депутатка Вінницької міської ради Ганна Давиденко хворіє на коронавірус.

У середині березня цього року сайт-”зливний бачок” “Реальна Вінниця”, який неодноразово публікував фейкові новини, повідомив, що депутатка Вінницької міської ради Ганна Давиденко нібито хвора на коронавірус і лежить у лікарні. Для ілюстрації було взято її фото з лікарні дворічної давнини.

Не виключено, що подібне повідомлення могло з’явитись у зв’язку з опозиційною діяльністю Давиденко щодо чинного мера міста Сергія Моргунова.

Автомайдан провів власне розслідуванні і виявив, що сайт може бути пов’язаний з київським “політтехнологом” Петром Журавлем, рщо сайт може бути пов’язаний з київським “політтехнологом” Петром Журавлем, російською ботофермою та ОРДЛОосійською ботофермою та ОРДЛО.

Ганна Давиденко звернулась у поліцію з заявою та після відмови правоохоронців у відкритті провадження, вимушена була подати до суду. Суддя Вишар задовольнив скаргу та зобов’язав поліціянтів внести відомості про кримінальне правопорушення до ЄРДР за заявою депутатки.


Ганна Давиденко вважає, що місцева поліція працює на користь окремих представників влади:

“Вінницька поліція довела, що вони сьогодні в місті виконують 2 місії. Ці «місіонери» або є інструментом в руках місцевої ради по боротьбі з неугодними, або пресують бізнес і допомагають рейдерам.
Кримінальне провадження їх треба змушувати порушувати через суд. Самі вони по заяві всупереч закону цього не роблять. І навіть коли їх через суд змусити порушити провадження – якщо їм не вигідно – вони його затягують і не розслідують”.

“Приклад – всі ті справи, які я порушила за свою депутатську діяльність. Проти мера, проти директорів департаментів і проти їхніх депутатів.Поліція не внесла. Я пішла в суд. І в суді виграла справу і зобов’язала поліцію внести,” – додає депутатка.