Новини

Тиврівський реєстратор видав свідоцтво право власності колишньому голові облради на гуртожиток з мешканцями, бо той виготовив технічний паспорт

Всі Новини
Уже понад 10 років мешканці гуртожитку за адресою Арабея 3а намагаються приватизувати свої кімнати але безуспішно. Протягом останього десятиліття їх гуртожиток уже вдруге приватизовує колишній голова облради і екс-регіонал Сергій Татусяк.
Вперше гуртожиток було приватизовано за рішенням Господарського суду Вінницької області але Апеляційний суд ВІнницької області це рішення скасував після позову мешканців гуртожитку.

Вдруге Татусяк, який є головою громадської організації “ВІнницької територіальної організації всекраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос”, зареєстрував право власності на гуртожиток у 2018 році, просто виготовиши на нього техпаспорт та вказавши у ньому нову адресу Арабея 3. Тепер, згідно документів віртуально є гуртожиток за адресою Арабея 3 і ще один Арабея 3а.

Громадська організація “Автомайдан Вінниччина” подала заяву у правоохоронні органи ,з вимогою перевірити чи не було вчинено Тиврівським реєстратором службове підроблення документів.

Керівниця ГО “Автомайдан Вінничина” Таїса Гайда розповідає, що слідчий порушуючи закон, закрив кримінальне провадження:

“У 2004 році ВІнницька міська рада видала громадській організації Татусяка свідоцтво право власності на приміщення легкоатлетичного манежу загальною площею 3896 кв.м. Гуртожиток , які і інші будівлі мали б стати майном громади і бути передані у комунальну власність з подальшою можливістю для мешканців гуртожитка приватизації своїх кімнат. Але що ми бачимо у результаті? Татусяк виготовив технічний паспорт на майно , яке йому не належить і реєстратор йому це майно зареєстрував. Фактично гуртожиток вкрали у мешканців, маніпулюючи документами. Тобто, виходить знаходиш майно громади, яке не оформлене, замовляєш технічний паспорт і зареєстровуєш його на себе? Так можна всі квартири і гуртожитки, на які не оформлено право власності, захоплювати.”

“І найголовніше, слідчий Тиврівського ВП закриває кримінальне провадження бо вважає, що технічний паспорт є достатньою підставою для реєстрації такого майна. Звичайно, ми будемо звертатись у ДБР щодо відкриття кримінального провадження за статею Службова недбалість бо фактично слідчий допомагає рейдерам захопити гуртожиток”, – додає активістка.

У відповіді, яку надав слідчий, вказано що різниця між свідоцтовм право власності на майно і нововиготовленим технічним паспортом складає майже 5 тисяч кв.м.


Станом на сьогодні, після скарги активістів у прокуратуру, кримінальне провадження поновлено і у мешканців гуртожитку з”явилась надія на тому довгоочікувану приватизацію кімнат,я кі вони колиcь, ще при Радzнському Союзі, отримали на підставі ордерів.

Слідкувати за подіями можна підписавшись на канал ГО “Автомайдан Вінниччина” у Телеграмі за посиланням https://t.me/avtomaydanvin