Новини

Продивус засипає фонтан біля Універмагу, щоб збудувати ТРЦ?

Всі Новини
Навпроти будівлі вінницького універмагу почали засипати фонтан. Як виявилось, у власників універмагу є свої плани на земельну ділянку перед будівлею. На останній сесії Вінницької міської ради депутати дозволили розділити територію на три шматки. Там власник планує збудувати будівлі ринкової інфраструктури. Про це йдеться у 32 питанні, яке розглядали під час сесійного засідання 27 серпня.

Підземний ТРЦ перед універмагом не вийшов - схоже, будуватимуть наземний.


Земельна ділянка знаходиться у комунальній власності і передана в оренду підприємству ПАТ “Вінницький універмаг” ще у 2006 році.

Своїм рішенням депутати надають дозвіл  відокремити ділянки розміром у п’ять та шість соток.


В реєстрах, зокрема в аналітичній системі Youcontrol, співвласниками підприємства “Вінницький універмаг” є Світлана Продивус, яка була дружиною екс-нардепа Володимира Продивуса та Інна Бондар. Їм належить відповідно 49 і 51%. У березні 2021 року Володимир Продивус оскаржував в суді придбання акцій Інною Бондар. В суді він вказував, що ніяких документів не підписував і те, що у нього забрали універмаг навіть не знав. 


Також Продивус у квітні 2021 року вирішив оскаржити договір куплі-продажу, згідно з яким ПАТ “Мостобуд” теж було переписано з нього особисто на Інну Боднар. Та суд йому у задоволенні позову також відмовив.


На Інну Бондар записаний також “Мурованокуриловецький завод мінеральної води “Регіна”, вінницький “Автобусний парк”, "Вінницьке обласне підприємство автобусних станцій 10599" (майже всі автовокзали області), корпорація “Бізнес-Про” та ще декілька фірм.

Володимир Продивус всю весну намагався через суд визнати недійсними усі договори, за яками фірми стали належати Інні Бондар. Але в результаті “перемовин” власниця низки підприємств “добровільно” повернула все майна екс-нардепу від “Партії Регіонів”. Тому судову тяганину бізнесмен припинив.

Про Інну Бондар відомо, що вона до 2009 року була менеджером з продажу у Вінницькому універмазі, а потім стала членом правління там же.


Нагадаємо, що слідчі СБУ розповіли, як страхова компанія “Місто” виводить кошти, а наші журналісти підготували топ 10 об'єктів “Великого будівництва”  фірмами, які мають кримінальний шлейф.